Uszlachetnienia

Drukarnia Franczak posiada w swoim nowoczesnym parku maszynowym wysokiej klasy profesjonalne sprzęty, dzięki którym ma możliwość wytwarzania etykiet zdobionych. Zdobione poprzez dodatkowe uszlachetnienie etykiety cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli przemysłu winiarskiego czy kosmetycznego.

Gustowne, zdobione etykiety korzystnie wpływają bowiem na odbiór produktów, skutecznie przekonując do ich wyboru szerokie grono klientów, którzy są w stanie wydać większą sumę w zamian za wysokiej estetyki opakowanie.

Oferujemy wykonywanie zdobień w technice hot stamping, opartej na złoceniu foliami, jak i metodą embolssing, czyli tłoczeniem. Na życzenie naszych klientów wykonujemy również wysokogatunkowe etykiety drukowane techniką flexograficzną. Nasze wysoko uszlachetnione etykiety mogą posiadać zdobienia, takie jak:

Zarówno etykiety, jak i dodatkowe zdobienia wykonujemy na wybranych przez klienta podłożach – między innymi papierach winiarskich – w nowoczesnej technice druku rotacyjnego, który obecnie cieszy się wysoką popularnością wśród przedstawicieli branży winiarskiej czy kosmetycznej. Wykonywanie tak ciekawie, ale i precyzyjnie zdobionych etykiet umożliwiają nam profesjonalne sprzęty, które zasilają szeregi naszego parku maszynowego, ale także doświadczeni fachowcy doskonale je obsługujący. 

Nasz park technologiczny umożliwia wykonanie pięknie zdobionych etykiet hot-stampingiem i tłoczeniem, dzięki wykorzystaniu materiałów, matryc i patryc do druku od firmy DREYER KLICHE: