Certyfikaty

W drukarni Franczak od 2001 roku utrzymujemy nowoczesny system zarządzania jakością, który zgodny jest z obowiązującymi normami PN-EN ISO 9001:2015

System ten pozwala na stałe doskonalenie naszej pracy, jak i tworzonych przez nas produktów, dzięki czemu możemy spełniać wszystkie oczekiwania, potrzeby i wymagania naszych klientów. Każdego dnia staramy się doskonalić naszą pracę, dostosowując ją zarówno do technicznych, jak i ekonomicznych wymagań naszych klientów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki stałemu ulepszaniu procesów produkcji, rozwojowi parku maszynowego oraz stosowanych technologii, a także bieżące doskonalenie kompetencji pracowników drukarni.

W 2020 roku przystąpiliśmy do certyfikacji FSC® (FSC® C159999)*. Certyfikat uprawnia nas do sprzedawania etykiet z oznaczeniem FSC, co zapewnia końcowego odbiorcę, że użyte do produkcji surowce pochodzą ze sprawdzonych certyfikowanych lub kontrolowanych źródeł bądź z materiałów z recyclingu, a w procesie ich wytwarzania zostały zachowane wyznaczone standardy.

*W razie potrzeby, proszę pytać o produkty z certyfikatem FSC®.