Współpraca

Wypełnij formularz

W celu uzyskania najkorzystniejszej i pewnej wyceny prosimy o wypełnienie dostępnego formularza. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z wybranym działem lub sekretariatem.

Dobrym rozwiązaniem będzie również – w miarę możliwości – przesłanie wizualizacji lub wstępnego projektu. 

Ze względów technologicznych, a także biorąc pod uwagę specyfikę naszych maszyn poligraficznych, przyjmuje się tolerancję wielkości zamówionych nakładów na poziomie +/- 5% przy zamówieniu powyżej 5000 sztuk (duże zamówienie) i +/- 10% przy zamówieniu poniżej 5000 sztuk (małe zamówienie).

Termin realizacji

W zależności od posiadanych surowców oraz wybranej techniki druku, termin realizacji wynosi od 2 do 21 dni roboczych. Wznawiane projekty, na materiałach standardowych, realizujemy w ciągu 3 do 7 dni roboczych. Wdrożenia nowych projektów realizujemy w ciągu 5 do 15 dni roboczych, od momentu akceptacji plików graficznych.

Dostawa

Na stałe współpracujemy z trzema profesjonalnymi firmami kurierskimi. Palety wysyłamy poprzez firmę Jas-FBG lub Raben , natomiast paczki – DPD. Realizujemy dostawy na terenie całego kraju. Wszystkie wysyłki transportowe muszą być zlecone po stronie zamawiającego.

Reklamacje

Nasze produkty wykonane zostały zgodnie z najwyższymi standardami, jednakże zalecamy przeprowadzenie dokładnych testów przed zastosowaniem jakiegokolwiek z nich. Odpowiedzialność Drukarni Franczak Sp. z o.o. ograniczona jest jedynie do wad materiałowych i wad wykonawstwa produktu. Informujemy, że z uwagi na światłotrwałość stosowanych farb UV, termin reklamacji to maksymalnie 6 miesięcy od daty dostarczenia etykiet.