Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/virtualki/16233/wp-content/plugins/motopress-content-editor/includes/ce/Shortcode.php on line 927
OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE – Drukarnia Franczak

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE

Nasze Produkty zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, jednakże przed zastosowaniem jakiegokolwiek naszego Produktu Klient zobowiązany jest przeprowadzić dokładne testy Produktu w warunkach jego aplikacji.  Złożenie zamówienia stanowi potwierdzenie przeprowadzenia przez Klienta pozytywnych testów Produktów w warunkach aplikacji. Przed wprowadzeniem etykiet do dalszej produkcji, Klient zobowiązany jest każdorazowo sprawdzić dostawę pod względem zgodności ze złożonym zamówieniem. W związku z tym, że nasze Produkty są wykorzystywane w warunkach poza naszą kontrolą, Drukarnia Franczak Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieodpowiednie działanie Produktów. Odpowiedzialność Drukarni Franczak Sp. z o.o. ograniczona jest jedynie do wad materiałowych i wad wykonawstwa, a produkty, które zostaną zareklamowane, zostaną wg. Uznania Drukarni wymienione na nowe lub dokonany zostanie zwrot zapłaconej ceny pod warunkiem uznania reklamacji przez spółkę. Odpowiedzialność finansowa, w każdym przypadku, nie będzie wyższa niż wartość dostarczonych przez Drukarnię Produktów. Jednocześnie informujemy, że z uwagi na światłotrwałość stosowanych farb UV termin reklamacji to maksymalnie 6 miesięcy od daty dostarczenia etykiet.

Ze względów technologicznych oraz specyfikę maszyn poligraficznych przyjmuje się tolerancję wielkości zamówionych nakładów na poziomie  +/-  5% przy zamówieniu powyżej 5000 sztuk (duże zamówienie)  i  +/-  10% przy zamówieniu poniżej 5000 sztuk (tzw. małe zamówienie).